Tootja: Lenovo
Mudel: 66CAKAC1EU
EAN: 0195477705265
Lenovo L22i-30. Ekraani diagonaal: 54,6 cm (21.5"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 6 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. VESA paigaldamine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.es |
Lenovo L22i-30 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 pikslit Full HD LED Must | €143.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 54,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 3000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Reageerimise aeg (min) | 4 ms |
| Pikslitihedus | 0,248 x 0,248 mm |
| Pikslite tihedus | 102 punkti tolli kohta |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 47,6 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 26,8 cm |
| RGB-värviruum | NTSC |
| NTSC ulatus (tavaline) | 72 protsenti |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Low Blue Light tehnoloogia | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Audioväljund | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Värvi nimi | Raven Black |
| Hoidja värv | Hõbe |
| Sertifikaat | CCC, TCO Edge 2.0, Tier 2, TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kaldenurk | -5 - 22 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC, HDMI |
| Kiirstardi juhend | |
| HDMI-kaabli pikkus | 1,8 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 489,3 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 165 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 404,1 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 3,06 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 48,9 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 4,55 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 29,7 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 2,39 kg |
| Raami laius (külg) | 2 mm |
| Raami laius (ülemine) | 2 mm |
| Raami laius (alumine) | 2,12 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 587 mm |
| Pakendi sügavus | 140 mm |
| Pakendi kõrgus | 352 mm |
| Pakendi kaal | 4,62 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 15 W |
| Elektritarbimine (max) | 19 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 47/63 Hz |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Gold, RoHS, TCO |