Tootja: Lenovo
Mudel: 66AEKAC1EU
EAN: 0195042744002
Kas oled otsimas igapäevaseks kasutamiseks usaldusväärset arvutimonitori? Vaata rohkem Lenovo D24-20 poole. Tänu Full HD 1920 x 1080 piksli eraldusvõimele, LED-tehnoloogiale ja 60,5 cm (23,8-tollisele) ekraanile saad nautida selget ja elavat pilti. Monitoril on kiire 6 ms reaktsiooniaeg ja 16:9 loomulik kuvasuhe, pakkudes sulle immersiivset vaatamiskogemust.
Lenovo D24-20 on loodud ergonoomika silmas pidades, varustatud kaablisadula lukkudega, kaldenurga reguleerimisega ja VESA-paigaldamiseks, luues sobivat lahendust just sinu vajaduste jaoks. Kvaliteetne ning äärestääreni ulatuv disain annab monitorile elegantse välimuse ja mati ekraani pind vähendab peegeldusi ning silmade pinget.
Ühenduvuse seisukohalt, monitoril on HDMI- ja VGA-portid, samuti ka audioväljund ja kõrvaklappide pesa, mis pakuvad kasutajale mugavust. Samuti on kaal pakendiga vaid 4,87 kg ja monitoril on kaasas nii vahelduvvoolu- kui ka HDMI- ja VGA-kaablid, mistõttu on monitor pärast kättesaamist kohe kasutusvalmis.
Lenovo D24-20 on ka energiatõhus, tarbides vaid 18 W (tüüpiline). Monitor on RoHS-sertifitseeritud jätkusuutlikkuse tagamiseks ning lisaks sellele paistab silma ka madala sinise valguse ja vilkumisvaba tehnoloogiaga, vähendades silmade pinget.
Kokkuvõtteks on Lenovo D24-20 praktiline ja mitmekülgne valik kõigile, kes vajavad kõrge kvaliteediga arvutimonitori töö, meelelahutuse või mõlema jaoks.
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | VA |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Ekraani pind | Matt |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 3000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Reageerimise aeg (min) | 4 ms |
| Pikslitihedus | 0,275 x 0,275 mm |
| Pikslite tihedus | 93 punkti tolli kohta |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 52,7 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 29,6 cm |
| Värvisügavus | 8 bitti |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Toimimine | |
| AMD FreeSync | |
| VESA Adaptive Sync tugi | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Low Blue Light tehnoloogia | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DVI-port | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| AC (toide) sisend | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kodu |
| Toote värv | Must |
| Renoveeritud | |
| Värvi nimi | Raven Black |
| Ilma raamita disain | |
| Esiraami värv | Must |
| Kokkupandav statiiv | |
| Hoidja värv | Must |
| Sertifikaat | CCC, RoHS(EU 2002/95/EC), China Energy Efficiency Standard, Windows Certification, TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaldenurk | -5 - 22 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| OSD-keelte arv | 9 |
| LED-indikaatorid | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, HDMI, VGA |
| DisplayPort kaabli pikkus | 1,8 m |
| HDMI-kaabli pikkus | 1,8 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 540,1 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 206,2 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 403,9 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 3,01 g |
| Raami laius (külg) | 2 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 633 mm |
| Pakendi sügavus | 124 mm |
| Pakendi kõrgus | 405 mm |
| Pakendi kaal | 4,87 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatõhususe klass (HDR) | Ei ole saadaval |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 15 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 18 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (keskmine) | 23 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |