Tootja: itek
Mudel: ITMF28I141UHD
EAN: 8056157882220
itek GGF. Ekraani diagonaal: 71,1 cm (28"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 1 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
itek GGF 71,1 cm (28") 3840 x 2160 pikslit 4K Ultra HD LED Must | €331.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Low Blue Light tehnoloogia | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 71,1 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,06 miljard värvi |
| HDR-toega | |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Värvisügavus | 10 bitti |
| RGB-värviruum | DCI-P3 |
| Värvigamma | 90 protsenti |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 100 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort arv | 2 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Ilma raamita disain | |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 3 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 11 cm |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | 0 - 45 ° |
| Kaldenurk | -10 - 20 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC, HDMI |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 637,6 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 185 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 520 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 6,2 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 63,8 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 6,79 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 37.1 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 700 mm |
| Pakendi sügavus | 440 mm |
| Pakendi kõrgus | 155 mm |
| Pakendi kaal | 8,4 kg |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 50 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 0,5 W |