Tootja: iiyama
Mudel: T2236MSC-B2
EAN: 4056572670604
iiyama ProLite T2236MSC-B2. Ekraani diagonaal: 54,6 cm (21.5"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 8 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA paigaldamine
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
iiyama ProLite T2236MSC-B2 touch screen monitor 54.6 cm (21.5") 1920 x 1080 pixels Multi-touch | €392.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Ei |
| Samaaegsete puutepunktide arv (Windows 7) | 10 |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 54,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Puutetundlik tehnoloogia | Projektsiooniline mahukas süsteem |
| Puutetehnoloogia | Mitmikpuude |
| Mitme samaaegse puutepunkti arv | 10 |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 12000000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,248 x 0,248 mm |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 30 - 80 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 55 - 75 Hz |
| Vaatamissuurus, diagonaalne | 55 cm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 55 cm |
| Ekraani heledus | 215 cd/m² |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Jah |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 4 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DVI-port | Jah |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| HDMI | Jah |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Seinale kinnitatav | Jah |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaldenurk | -5 - 90 ° |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Lihtsustatud hiina keel, Saksa keel, Inglise keel, Hispaania, Prantsuse keel, Itaalia, Jaapani keel, Portugali, Vene keel |
| OSD-keelte arv | 9 |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Disain | |
| Sertifikaat | CE, TÜV-Bauart, CU |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, Audio (3.5mm), DVI, VGA |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 522,5 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 254 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 367 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 5,8 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 522,5 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 57 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 316 mm |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 19 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 23 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) koos statiiviga | 522,5 x 254 x 367 mm |
| Ekraani vaatamispind (k x v) | 476,6 x 268,1 mm |
| Toitehaldus | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |