Tootja: HP
Mudel: 1JS06AT
EAN: 0190781775683
HP Z23n G2. Ekraani diagonaal: 58,4 cm (23"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LED. Ekraan: LED. Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP Z23n G2 LED display 58.4 cm (23") 1920 x 1080 pixels Full HD Flat Black | €232.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 58,4 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 640 x 480 (VGA), 720 x 480, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800 (WXGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 10000000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,265 x 0,265 mm |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 30 - 84 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 50 - 75 Hz |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 50,9 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 28,6 cm |
| 3D-ühilduvus | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 2 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DVI-port | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| HDCP | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 15 cm |
| Pöörlemistelg | |
| Pöörlemisnurk | 0 - 90 ° |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -45 - 45 ° |
| Kaldenurk | -5 - 22 ° |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Lihtsustatud hiina keel, Traditsiooniline hiina keel, Saksa keel, Hollandi, Inglise keel, Hispaania, Prantsuse keel, Itaalia, Jaapani keel, Portugali |
| OSD-keelte arv | 10 |
| Isehäälestuv | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, DisplayPort, USB A-tüübi üleminek USB B-tüübile |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 521 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 205 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 458 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 5,9 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 52.1 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 4.33 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 31,2 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,3 kg |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 18 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 32 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Energiatõhususe skaala | A++ kuni E |
| Aastane energiakulu | 31 kWh |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraan | LED |
| Sisse/välja lüliti | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Energiatõhususe klass (vana) | A |
| Kõhn klient | |
| Installitud kõhn klient | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |