Tootja: HP
Mudel: Z7Y57AA#ABB
EAN: 0190781396475
HP OMEN by HP Pantalla OMEN by 25 on spetsiaalselt mängimiseks mõeldud 24,5-tolline arvuti monitor. Tänu täis-HD lahendusele (1920 x 1080 pikslit), LED taustvalgustusele ja kiirele 1 ms reageerimisajale annab see selge ja sujuva pildi minimaalse liikumise hägususega. Kuvasuhe 16:9 on ideaalne laiekraanmängude jaoks ja TN paneelitüüp tagab kiire värskendussageduse ja suurepärase värvitruuduse. Monitoril on kaks HDMI-porti ja üks DisplayPort, mis võimaldab selle kiiret ühendust mitme seadmega. Monitoril on sisseehitatud USB-hub, millel on kolm USB-A allavoolu porti. VESA Adaptive Sync'i ja AMD FreeSync tehnoloogiaga välditakse ekraani rebimist ja lõhestamist, pakkudes sujuvat mänguelamust. Monitor on ka disainitud arvestades ergonoomikat, võimaldades kaldenurka kohandada kuni 23 kraadi ja kaabliploki pesa lisatud turvalisuse jaoks. Säästlike omadustena on monitoril ENERGY STAR sertifikaat, elavhõbedavaba LED taustvalgustus ja alahalogeenmaterjalid. Kaaludes 4,6 kg ja mõõtmetega 569 x 407,9 x 255,4 mm (jalaga), on see kompaktne ja lihtne lauale paigaldada.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
HP OMEN by HP Pantalla OMEN by 25 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 pikslit Full HD LED Must | €170.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| VESA Adaptive Sync tugi | |
| HP segment | Kodu |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 62,2 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | TN |
| Ekraani heledus (tavaline) | 400 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800 (WXGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 10000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,283 x 0,283 mm |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 54,4 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 30,3 cm |
| 3D-ühilduvus | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 3 |
| DVI-port | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Audioväljund | |
| HDCP | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE; ICES; VCCI; FCC; C-Tick; CB; TUV-GS; ISO-9241-307; cTUVus; TUV LBL; CCC; CEL; BSMI; KCC; Australia MEPS; E-standby; PSB; ISC; Microsoft WHQL Certification (Windows 10, Windows 8.1 and Windows 7); SmartWay Transport Partnership - NA only |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, HDMI, DisplayPort, USB |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 569 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 227,5 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 407,9 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 4,6 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 56,9 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 6,28 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 34,6 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,55 kg |
| Ergonoomika | |
| Kaabliluku pesa | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kaldenurk | -5 - 23 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Isehäälestuv | |
| Kalde reguleerimine | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | Ei ole saadaval |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 23 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 30 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 40 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Aastane energiakulu | 35,3 kWh |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 70 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraan | LED |
| Sisse/välja lüliti | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Energiatõhususe klass (vana) | A |
| Kõhn klient | |
| Installitud kõhn klient | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Säästvad tehnoloogiad ja materjalid | Mercury-free LED backlighting; Arsenic-Free Display Glass; Low Halogen |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |