Tootja: HP
Mudel: 6N4D3A5
EAN: 0196786613401
HP E27u G5. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), Ekraani resolutsioon: 2560 x 1440 pikslit, HD tüüp: Quad HD, Ekraani tehnoloogia: LCD, Loomulik kuvasuhe: 16:9. VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP E27U G5 Computer Monitor 68.6 Cm (27") 2560 X 1440 Pixels | €419.56 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Quad HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 350 cd/m² |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 8000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,23 x 0,23 mm |
| Pikslite tihedus | 109 punkti tolli kohta |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 30 - 120 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 50 - 75 Hz |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 68,6 cm |
| Pinna kõvadus | 3H |
| RGB-värviruum | sRGB |
| Värvigamma | 99 protsenti |
| Teise ekraani peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Ei |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Ei |
| HDMI | Jah |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Kõrvaklapi väljund | Ei |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kontor |
| Toote värv | Must |
| Kokkupandav statiiv | Jah |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Ei |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimine | 15 cm |
| Pöörlemistelg | Jah |
| Pöörlemisnurk | -90 - 90 ° |
| Pöördenurga ulatus | -45 - 45 ° |
| Kaldenurk | -5 - 20 ° |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 613,4 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 74,7 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 364,6 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 7,2 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 613,4 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 46,7 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 364,6 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 699 mm |
| Pakendi sügavus | 160 mm |
| Pakendi kõrgus | 446 mm |
| Pakendi kaal | 9,7 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 23 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 34,5 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 160 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Toite tüüp | Sisemodem |
| Jätkusuutlikkus | |
| Säästvad tehnoloogiad ja materjalid | Low Halogen; Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable; Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable; Contains ocean-bound recycled plastic; 80% ITE-derived closed loop plastic; At least 30% recycled metal |
| Muud funktsioonid | |
| Kaal | 7,2 kg |