Tootja: Gigabyte
Mudel: 20VM0-GS55UBH-1EKR
EAN: 4719331826390
Gigabyte S55U. Ekraani diagonaal: 138,7 cm (54.6"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 2K Ultra HD, Reaktsiooniaeg: 2 ms, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). VESA paigaldamine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Gigabyte S55U 138,7 cm (54.6") 3840 x 2160 pikslit 2K Ultra HD Must | €673.73 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync liik | FreeSync Premium |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| HBR3 tugi | |
| Virtuaalne abiline | Google Assistant |
| Nutirežiimid | Film, Muusika, Sport, Standard |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 138,7 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| HD tüüp | 2K Ultra HD |
| Paneeli tüüp | VA |
| Tagantvalgustuse tüüp | Direct LED |
| Ekraani heledus (maks) | 1500 cd/m² |
| Ekraani heledus (tavaline) | 500 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 2 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 5000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Pikslitihedus | 0,315 x 0,315 mm |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 121 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 68 cm |
| HDR-toega | |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Pinna kõvadus | 3H |
| RGB-värviruum | DCI-P3 |
| Värvigamma | 96 protsenti |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 140 protsenti |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 20 W |
| Audio dekoodrid | DTS-HD, Dolby Atmos |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 400 x 300 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Pesad & liidesed | |
| B-liiki USB ülesvooluportide arv | 1 |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 4 |
| HDMI-versioon | 2.0/2.1 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC, HDMI |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 1232 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 309 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 749 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 18,1 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 123,2 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 9,8 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 71,7 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 16,9 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 1366 mm |
| Pakendi sügavus | 169 mm |
| Pakendi kõrgus | 855 mm |
| Pakendi kaal | 25,3 kg |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Ethernet LAN | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 83 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |