Tootja: Gigabyte
Mudel: G27F
EAN: 4719331807924
Gigabyte G27F. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LCD, Reaktsiooniaeg: 1 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Monitors Gigabyte G27F-EK 27" | €279.00 |
|
oreol.eu |
Monitori Gigabyte G27F - OReol.eu | €314.00 |
|
eltek.lv |
Monitor Gigabyte G27F | €336.25 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 120000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 59,8 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 33,6 cm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 69 cm |
| RGB-värviruum | sRGB |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 125 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 2 |
| DVI-port | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Audiosisend | |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 13 cm |
| Kaldenurk | -5 - 20 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Toimimine | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 619 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 203 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 518,9 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 6,6 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 61,9 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 5,6 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 36,6 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 737 mm |
| Pakendi sügavus | 495 mm |
| Pakendi kõrgus | 218 mm |
| Pakendi kaal | 9,5 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 25 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 60 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 0,5 W |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |