Tootja: Fujitsu
Mudel: VFY:B349UDXMG1EU
EAN: 4059595695128
Fujitsu B34-9 UE. Ekraani diagonaal: 86,4 cm (34"), Ekraani resolutsioon: 3440 x 1440 pikslit, HD tüüp: UltraWide Quad HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 21:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must, Hall
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 86,4 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3440 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 21:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | UltraWide Quad HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Ekraani kuju | Kumer |
| Ekraani kumeruse hinnang | 1900R |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1080, 2560 x 1440, 3440 x 1440 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 20000000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Pikslitihedus | 0,233 x 0,233 mm |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 30 - 160 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 48 - 102 Hz |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 80 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 33,5 cm |
| DDC/CI | |
| Ekraani kumerus | 190 cm |
| 3D-ühilduvus | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 4 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kodu |
| Toote värv | Must, Hall |
| Sertifikaat | CE, RoHS, WEE |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 6 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| Kaabliluku pesa | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 13 cm |
| Pöörlemistelg | |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | 0 - 340 ° |
| Kaldenurk | -5 - 25 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, DisplayPort, HDMI, USB |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 816,5 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 275 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 397,3 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 9,1 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 81,6 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 10,2 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 37,3 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 6,3 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 11 kg |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 63 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,19 W |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 0,25 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Aastane energiakulu | 100,25 kWh |
| Muud funktsioonid | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Sisseehitatud bassikõlar | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Energiatõhususe klass (vana) | A |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 85 protsenti |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | EPEAT Gold, ENERGY STAR |