Tootja: EIZO
Mudel: S2134-BK
EAN: 4995047065494
EIZO FlexScan S2134. Ekraani diagonaal: 54,1 cm (21.3"), Ekraani resolutsioon: 1600 x 1200 pikslit, HD tüüp: UXGA, Ekraani tehnoloogia: LCD, Reaktsiooniaeg: 6 ms, Loomulik kuvasuhe: 4:3, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud USB-jaotur. VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Ei |
| Komponentvideo sünkroniseerimine | Separate sync |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | Jah |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 54,1 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1600 x 1200 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 4:3 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | UXGA |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 500 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1280 x 1024 (SXGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1024 x 768 (XGA), 640 x 480 (VGA) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1800:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,27 x 0,27 mm |
| Pikslite tihedus | 94 punkti tolli kohta |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 43,2 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 32,4 cm |
| Digitaalne horisontaalne sagedus | 31 - 76 kHz |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 59 - 61 Hz |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 54 cm |
| RGB-värviruum | sRGB |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Jah |
| USB ülesvoolupordi tüüp | USB Type-B |
| B-liiki USB ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 2 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| HDMI | Ei |
| DisplayPort arv | 1 |
| Kõrvaklapi väljund | Ei |
| HDCP | Jah |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kontor |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | CE, UKCA, CB, TÜV/GS, TÜV/Ergonomics (including ISO 9241-307), RCM, cTÜVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TÜV/S, VCCI-B, EPA ENERGY STAR, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Ei |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimine | 8,2 cm |
| Pöörlemistelg | Jah |
| Pöörlemisnurk | 0 - 90 ° |
| Pööratav | Jah |
| Pöördenurga ulatus | -70 - 90 ° |
| Kaldenurk | 0 - 40 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | Jah |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Saksa keel, Inglise keel, Hispaania, Prantsuse keel, Itaalia, Rootsi |
| OSD-keelte arv | 6 |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, DVI, USB A-tüübi üleminek USB B-tüübile, VGA |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 465 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 208,5 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 453 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 8,1 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 465 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 64 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 361 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 5,1 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | C |
| Energiatõhususe klass (HDR) | Ei ole saadaval |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 10 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 13 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 42 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |