Tootja: EIZO
Mudel: FDS1903-ABK
EAN: 4995047053965
EIZO DuraVision FDS1903-ABK. Ekraani diagonaal: 48,3 cm (19"), Ekraani resolutsioon: 1280 x 1024 pikslit, HD tüüp: SXGA, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 10 ms, Loomulik kuvasuhe: 5:4, Vaatenurk, horisontaalne: 170°, Vaatenurk, vertikaalne: 160°. Sisseehitatud kõlar(id). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
EIZO 19" DuraVision LED Black | €696.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 48,3 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1280 x 1024 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 5:4 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | SXGA |
| Paneeli tüüp | TN |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 350 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 10 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 170 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 160 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,294 x 0,294 mm |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 15 - 68 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 50 - 61 Hz |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 37,6 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 30,1 cm |
| 3D-ühilduvus | Ei |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Ei |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Ei |
| DVI-port | Ei |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Audiosisend | Ei |
| Kõrvaklapi väljund | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| HDCP | Jah |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | CE, CB, cTUVus, FCC-A, CAN ICES-3 (A), VCCI-A, RCM, RoHS, WEEE |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 1 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimine | 10 cm |
| Pöörlemistelg | Jah |
| Pöörlemisnurk | 0 - 90 ° |
| Pööratav | Jah |
| Pöördenurga ulatus | -35 - 35 ° |
| Kaldenurk | 0 - 30 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | Jah |
| OSD-keelte arv | 9 |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 405 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 205 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 506,5 mm |
| Laius (ilma aluseta) | 405 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 5,9 kg |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,4 W |
| Elektritarbimine (max) | 23 W |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 2,5 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Analoogsignaali vormingu süsteem | NTSC, PAL, SECAM |