Tootja: EIZO
Mudel: CG319X
EAN: 4995047053088
EIZO ColorEdge CG319X. Ekraani diagonaal: 79 cm (31.1"), Ekraani resolutsioon: 4096 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K DCI, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 9 ms, Loomulik kuvasuhe: 17:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 79 cm |
| Ekraani resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 17:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | 4K DCI |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 350 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 9 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1440, 2560 x 1600 (WQXGA), 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Kuvasuhe | 17:9 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,17 x 0,17 mm |
| Pikslite tihedus | 149 punkti tolli kohta |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 69,8 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 36,8 cm |
| RGB-värviruum | sRGB |
| 3D-ühilduvus | |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 3 |
| DVI-port | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 2 |
| HDCP | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kujundusgraafika |
| Toote värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 15,4 cm |
| Kaldenurk | -5 - 35 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 735 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 290 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 588 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 12,4 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 735 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 434 mm |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 55 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 54,6 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 140 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Muud funktsioonid | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |