Tootja: DELL
Mudel: DELL-E2216HV
EAN: 5397063744466
DELL E seeria E2216HV lameekraaniga arvutimonitor on sobilik ettevõtetele ja ärikasutajatele, kelle jaoks kvaliteetne pildikvaliteet ja energiasäästlikkus on oluline. Monitoril on 21,5-tolline ekraan koos Full HD 1920 x 1080 pikslise resolutsiooniga, mis tagab selge ja terava kuvandi. Selle reaktsiooniaeg on vaid 5 ms, mistõttu on pildiüleminekud sujuvad ja ilma häireteta. Ekraanil on eesmised vaatamisnurgad 170° horisontaalselt ja 160° vertikaalselt, mistõttu on pilt selgelt nähtav ka erinevatest nurkadest.
Monitori TN-paneeli tüüp, LED-taustvalgustus ja 200 cd/m² keskmine heledus tagavad elavad ja täpsed värvid koos 85% värvigammaga. Monitoril on ka kontrastsus tasemel 1000:1, mis võimaldab sügavate tumedate ja erksate valgete toonide näitamist detailide esiletõstmiseks. Monitoril on lame ekraan, toetab VESA paigaldusliidest 100 x 100 mm abil ning kaasas on ka 1,5 m pikkune VGA kaabel. Monitoril on ka DDC/CI võimalus arvutiga suhtlemiseks.
Monitori energiatarve on vaid 12,9 W, muutes selle väga energiasäästlikuks. Monitorile on omistatud energiasäästlike organisatsioonide sertifikaadid nagu VESA EDID, CECP ja TCO ning Energy Star koolutus. Operatsiooni hõlbustamiseks ja turvalisuse tagamiseks on monitoril mitmekeelne OSD ning ka Kensingtoni kaabli lukk pesa. Kokkuvõttes on DELL E seeria E2216HV lameekraaniga arvutimonitor hea valik ettevõtetele või tarbijale, kes vajab kvaliteetset kuvamist ning energiasäästlikku lahendust.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 54,7 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | TN |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 200 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 170 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 160 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,248 x 0,248 mm |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 30 - 83 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 56 - 76 Hz |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 47,7 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 26,8 cm |
| Vaatamissuurus, diagonaalne | 54,7 cm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 54,7 cm |
| HDR-toega | |
| DDC/CI | |
| Värvigamma | 85 protsenti |
| 3D-ühilduvus | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DVI-port | |
| HDMI | |
| Audiosisend | |
| Kõrvaklapi väljund | |
| AC (toide) sisend | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Toote värv | Must |
| Hoidja värv | Must |
| Sertifikaat | VESA EDID, CECP, TCO |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Pöörlemistelg | |
| Pööratav | |
| Kaldenurk | -5 - 21 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Lihtsustatud hiina keel, Saksa keel, Inglise keel, Hispaania, Prantsuse keel, Jaapani keel, Portugali, Vene keel |
| Isehäälestuv | |
| LED-indikaatorid | Võimsus |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, VGA |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 512,2 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 180 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 396,7 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 3,63 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 51,2 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 5,05 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 30,4 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 2,83 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 131,1 mm |
| Pakendi sügavus | 572 mm |
| Pakendi kõrgus | 364 mm |
| Pakendi kaal | 4,3 kg |
| VGA kaabli pikkus | 1,5 m |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | D |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 13 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 12,9 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,3 W |
| Elektritarbimine (max) | 24 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,2 W |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 18,2 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendvool | 1 A |
| Toite tüüp | Sisemodem |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 5000 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 5000 - 12192 m |
| Muud funktsioonid | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, EPEAT Bronze, ENERGY STAR |