Tootja: Dahua Technology
Mudel: DHI-LM27-A200
EAN: 6923172539403
Dahua Technology LM27-A200. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LCD, Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. VESA paigaldamine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
LCD Monitor|DAHUA|DHI-LM27-A200|27"|Panel VA|1920x1080|16:9|60Hz|5 ms|Tilt|DHI-LM27-A200 | €170.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | VA |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 4000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 69 cm |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Ei |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI | Jah |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kõrvaklapi väljund | Ei |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kontor |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | CE/FCC |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaldenurk | -5 - 15 ° |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | AC, HDMI |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (ilma aluseta) | 616 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 192 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 447 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,63 kg |
| Raami laius (külg) | 3,6 mm |
| Raami laius (ülemine) | 3,6 mm |
| Raami laius (alumine) | 1,25 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 680 mm |
| Pakendi sügavus | 442 mm |
| Pakendi kõrgus | 140 mm |
| Pakendi kaal | 4,7 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 21 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 36 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| Sisendvool | 3 A |
| AC-adapteri väljundpinge | 12 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |