Tootja: BenQ
Mudel: 9H.LKCLB.QBE
EAN: 4718755086434
BenQ XL2731K 27-tolline Full HD mängumonitor pakub tõeliselt immersiivset ja kristallselget mänguelamust. Kõrglahutusega 1920 x 1080-piksline ekraan, TN-paneeli tüüp ja loomulik suhe 16:9 tagavad kiire reageerimisaja kuni 1 ms ja maksimaalse värskendussageduse kuni 165 Hz. Monitori heledus on 320 cd/m², mis tagab erksad ja elavad värvid. Selle Flicker-free ja Low Blue Light tehnoloogiad aitavad teie silmi säästa ning ekraani kõrgusreguleering ja VESA paigaldus võimaldavad mugavat vaatenurka. Monitor on ka pööratav, kallutatav ja pööratav, mis muudab positsioneerimise lihtsaks ja mugavaks. Lisaks olemasolevatele HDMI portidele ja DisplayPort-ile on monitoril ka sisseehitatud USB hub. Selle energiatarve on ainult 22 kWh 1000 tunni kohta, mis muudab selle keskkonnasõbralikuks valikuks.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Low Blue Light tehnoloogia | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | TN |
| Ekraani heledus (tavaline) | 320 cd/m² |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Pikslitihedus | 0,311 x 0,311 mm |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 59,8 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 33,6 cm |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 1 |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Hoidja värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 15,5 cm |
| Pöörlemistelg | |
| Pöörlemisnurk | 0 - 90 ° |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -45 - 45 ° |
| Kaldenurk | -5 - 23 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, DisplayPort |
| DisplayPort kaabli pikkus | 1,8 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 628,6 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 217,9 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 407,2 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 8,6 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 62,9 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 6,45 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 36,9 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 11,8 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 22 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 45 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |