Tootja: BenQ
Mudel: 9H.LFALA.TBE
EAN: 4718755066214
Benq PD3200Q. Ekraani diagonaal: 81,3 cm (32"), Ekraani resolutsioon: 2560 x 1440 pikslit, HD tüüp: Quad HD, Ekraani tehnoloogia: LCD. Ekraan: LED. Ekraani pind: Matt, Reaktsiooniaeg: 4 ms. Kontrastisuhe: 3000:1. Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA paigaldamine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Monitors BenQ DesignVue PD3200Q 32" | €774.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 81,3 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Quad HD |
| Paneeli tüüp | VA |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Ekraani pind | Matt |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440 |
| Toetatud videorežiimid | 1080p, 1440p |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 20000000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 70,8 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 39,9 cm |
| RGB-värviruum | sRGB |
| Värvigamma | 100 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| DVI-port | |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Mini DisplayPort arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| HDCP | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kujundusgraafika |
| Toote värv | Must |
| Hoidja värv | Must |
| Sertifikaat | TCO 7.0 |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 10 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 15 cm |
| Pöörlemistelg | |
| Pöörlemisnurk | 0 - 90 ° |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -45 - 45 ° |
| Kaldenurk | -5 - 20 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Kalde reguleerimine | |
| Toimimine | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 7, 8, 10 |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64 |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | DisplayPort, HDMI, Mini DisplayPort, USB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 740,3 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 285,3 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 641,8 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 13,1 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 74 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 22,4 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 64,2 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 8,5 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 42 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 41,7 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,3 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 90 - 264 V |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraan | LED |
| Sisse/välja lüliti | |
| Virvendusvaba | |
| Heledus | 300 cd/m² |
| USB-jaotur | |
| Aktiivne kuvaala (laius x kõrgus) | 708,5 x 398,5 mm |
| Paneeli heledus | 300 cd/m² |
| Toote mõõdud | 641.66 x 740.28 x 223.62 mm |
| Värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Kontrastisuhe | 3000:1 |
| Netokaal | 8,5 kg |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |