Tootja: BenQ
Mudel: 9H.LFDLA.TBE
EAN: 4718755066276
Benq GW2406Z. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LED. Ekraan: LED. Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. VESA paigaldamine. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 20000000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,275 x 0,275 mm |
| Digitaalne horisontaalne sagedus | 30 - 83 kHz |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 50 - 76 Hz |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| 3D-ühilduvus | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DVI-port | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| HDCP | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | TCO |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| Kaabliluku pesa | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kaldenurk | -5 - 20 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| OSD-keelte arv | 17 |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI, VGA |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 540,2 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 230 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 495 mm |
| Laius (ilma aluseta) | 54 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,35 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 605 mm |
| Pakendi sügavus | 127 mm |
| Pakendi kõrgus | 459 mm |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 23 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraan | LED |
| Sisse/välja lüliti | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Virvendusvaba | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 60000 h |
| Kõhn klient | |
| Installitud kõhn klient | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | EPEAT Silver, ENERGY STAR |