Tootja: BenQ
Mudel: 9H.L7ALA.RGE
EAN: 4718755031809
Benq GL2450. Ekraani diagonaal: 61 cm (24"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LED. Ekraan: LED. Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 170°, Vaatenurk, vertikaalne: 160°. VESA paigaldamine. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 61 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | TN |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 12000000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 170 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 160 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,276 x 0,276 mm |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kaldenurk | -5 - 15 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| OSD-keelte arv | 17 |
| LED-indikaatorid | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pesad & liidesed | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DVI-port | |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| HDCP | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 579 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 179 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 436 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 4,1 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 57,9 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 6,3 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 35,1 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 650 mm |
| Pakendi sügavus | 420 mm |
| Pakendi kõrgus | 134 mm |
| Pakendi kaal | 5,6 kg |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Ethernet LAN | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 34 W |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 0,3 W |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraan | LED |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Kõhn klient | |
| Installitud kõhn klient | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Toimimine | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |