Tootja: BenQ
Mudel: 9H.L6XLA.DBE
EAN: 0682698211717
Benq GL2250HM. Ekraani diagonaal: 54,6 cm (21.5"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LED. Ekraan: LED. Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 170°, Vaatenurk, vertikaalne: 160°. Sisseehitatud kõlar(id). VESA paigaldamine. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 54,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | TN |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 12000000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 170 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 160 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,248 x 0,248 mm |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 47,7 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 26,8 cm |
| RGB-värviruum | NTSC |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| 3D-ühilduvus | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | CE, TÜV Bauart, TCO 5.1 |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 2 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaldenurk | -5 - 15 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| OSD-keelte arv | 17 |
| Pesad & liidesed | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DVI-port | |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDCP | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, VGA |
| Kiirstardi juhend | |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 524,7 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 173,9 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 399,9 mm |
| Laius (ilma aluseta) | 52,5 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 6,05 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 32 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,8 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 524 mm |
| Pakendi sügavus | 173 mm |
| Pakendi kõrgus | 399 mm |
| Pakendi kaal | 5,4 kg |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 30 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 90 - 264 V |
| AC-sisendsagedus | 47/63 Hz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraan | LED |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Kõhn klient | |
| Installitud kõhn klient | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Toimimine | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |