Tootja: ASUS
Mudel: 90LM03M0-B01170
EAN: 0889349748015
ASUS VP28UQG. Ekraani diagonaal: 71,1 cm (28"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD. Ekraan: LED. Reaktsiooniaeg: 1 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 170°, Vaatenurk, vertikaalne: 160°. VESA paigaldamine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS VP28UQG | €775.23 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| VESA Adaptive Sync tugi | |
| Mängurežiim | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 71,1 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 100000000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 170 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 160 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Pikslitihedus | 0,16 x 0,16 mm |
| Digitaalne horisontaalne sagedus | 24 - 99 kHz |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 40 - 60 Hz |
| 3D-ühilduvus | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| DVI-port | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| HDCP | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Hoidja värv | Must |
| Sertifikaat | EAC, BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, FCC, PSB, PSE, RoHS, TCO7.0, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL, RCM, TUV |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kaldenurk | -5 - 20 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, DisplayPort |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 660,4 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 229,4 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 445,8 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 5,4 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 66 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 6,22 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 38,1 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 4,6 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 728 mm |
| Pakendi sügavus | 152 mm |
| Pakendi kõrgus | 516 mm |
| Pakendi kaal | 7,4 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 34 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 60 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,5 W |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 0,5 W |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraan | LED |
| Sisse/välja lüliti | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Virvendusvaba | |
| Kõhn klient | |
| Installitud kõhn klient | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |