Tootja: ASUS
Mudel: 90LM03P3-B01370
EAN: 0192876122792
ASUS VG278QR on 27-tolline lamekuvar, mis pakub silmapaistvat kvaliteeti ja suurepärast mängukogemust. Tänu Full HD resolutsioonile ja LED-tehnoloogiale võimaldab see ekraan nautida teravat ja selget pilti. Ekraani suur vaatenurk tagab mugava vaatamiskogemuse, olenemata sellest, millisest nurgast seda vaadata. Pildikvaliteeti täiendab 16,78 miljonit värvitooni, mis tagab tõetruu ja elava kujutise.
Kasutajamugavust silmas pidades on VG278QR varustatud mitmete kasulike funktsioonidega. Ekraani reaktsiooniaeg on kõigest 0,5 ms, mis tagab sujuva ja detailselt esitatud pildi ka kõige kiirema mängu korral. Lisaks sellele võimaldab kõrge värskendussagedus kuni 165 Hz tagada sujuva liikumise ja vähendada liikumisest põhjustatud hägusust.
Sellel lamekuvaril on ka mitmeid nutikaid funktsioone, mis parandavad kasutuskogemust. Näiteks, SmartContrast tehnoloogia tagab sügavad mustad toonid ja erksad valged toonid, luues selgema ja kontrastsemad pildi. Low Blue Light tehnoloogia vähendab sinise valguse kahjulikku mõju silmadele ning Flicker-free tehnoloogia tagab silmale mugava keskkonna pikaaegseks vaatamiseks.
VG278QR on ka mugavalt reguleeritav, võimaldades kasutajatel kohandada ekraani kõrgust, kallet ja pööramisnurka vastavalt oma eelistustele. Lisaks on sellel ekraanil ka VESA-paigaldusliides, mis võimaldab lihtsasti kinnitada ekraani seinale või monitorikärule.
Ühenduvuse osas pakub VG278QR mitmeid võimalusi, sealhulgas HDMI, DisplayPort ja DVI-D liidesed, mis võimaldavad ühendada erinevaid seadmeid ning nautida kvaliteetset videokvaliteeti. Lisaks on ka kõrvaklappide ühendamiseks olemas 3,5 mm heliväljund.
Kokkuvõttes pakub ASUS VG278QR häid omadusi ja funktsioone, mis muudavad selle ideaalseks valikuks nii mänguritele kui ka neile, kes naudivad kvaliteetset videokogemust. Selle elegantne disain ja mitmed funktsioonid tagavad silmapaistva kasutuskogemuse igas olukorras.
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| NVIDIA G-SYNC liik | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync liik | FreeSync Premium |
| VESA Adaptive Sync tugi | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Low Blue Light tehnoloogia | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | TN |
| Ekraani heledus (tavaline) | 400 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 0,5 ms |
| Ekraani pind | Matt |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 100000000:1 |
| Dünaamilise kontrastimäära turunduslik nimi | SmartContrast |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 170 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 160 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Reageerimise aeg (min) | 0,5 ms |
| SmartResponse | 1 ms |
| Pikslitihedus | 0,311 x 0,311 mm |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 59,8 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 33,6 cm |
| Digitaalne horisontaalne sagedus | 195 - 195 kHz |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 40 - 165 Hz |
| RGB-värviruum | sRGB |
| NTSC ulatus (tavaline) | 72 protsenti |
| 3D-ühilduvus | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| DVI-port | |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Audiosisend | |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| HDCP | |
| DC-pistik | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Ilma raamita disain | |
| Esiraami värv | Must |
| Hoidja värv | Must |
| Sertifikaat | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, CU, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, PSE, RoHS, UkrSEPRO, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL , MEPS, RCM, TUV Flicker-free , eStandby, TUV Low Blue Light, ICES-3, PC recycle |
| Vastavus harustandarditele | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 13 cm |
| Pöörlemistelg | |
| Pöörlemisnurk | -90 - 90 ° |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -90 - 90 ° |
| Kaldenurk | -5 - 33 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Lihtsustatud hiina keel, Traditsiooniline hiina keel, Horvaatia, Tšehhi keel, Saksa keel, Hollandi, Inglise keel, Hispaania, Prantsuse keel, Ungari keel, Indoneesia keel, Itaalia, Jaapani keel, Korea keel, Pärsia, Poola, Portugali, Rumm, Vene keel, Tai keel, Türgi keel |
| OSD-keelte arv | 21 |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 619 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 211 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 376 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 5,6 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 61,9 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 5 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 36,3 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,2 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 700 mm |
| Pakendi sügavus | 190 mm |
| Pakendi kõrgus | 458 mm |
| Pakendi kaal | 8,2 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 26 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 26,1 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendvool | 2.1 A |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Muud funktsioonid | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Pööratavus | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |