Tootja: ASUS
Mudel: 90LM04A0-B01370
EAN: 0192876217054
ASUS ProArt PA34VC. Ekraani diagonaal: 86,6 cm (34.1"), Ekraani resolutsioon: 3440 x 1440 pikslit, HD tüüp: UltraWide Quad HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 21:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 86,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3440 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 21:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | UltraWide Quad HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Ekraani kuju | Kumer |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3440 x 1440 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Pikslitihedus | 0,233 x 0,233 mm |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 80 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 33,5 cm |
| Digitaalne horisontaalne sagedus | 30 - 151 kHz |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 40 - 100 Hz |
| HDR-toega | |
| RGB-värviruum | sRGB |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 100 protsenti |
| 3D-ühilduvus | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB ülesvoolupordi tüüp | USB tüüp-C |
| Ülesvooluportide arv | 2 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 3 |
| DVI-port | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| DisplayPort arv | 1 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| HDCP | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kodu |
| Toote värv | Must |
| Hoidja värv | Must |
| Sertifikaat | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 0, CU, ErP, FCC, ISO-9241-307, J-MOSS, PSE, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), RCM, TUV, KC, eStandby |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 12 cm |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -30 - 30 ° |
| Kaldenurk | -5 - 23 ° |
| Pildi kuvamine pildis | |
| Kalde reguleerimine | |
| Toimimine | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Low Blue Light tehnoloogia | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, USB A-tüübi üleminek USB C-tüübile |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 815,1 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 222,9 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 418 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 11,4 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 81,5 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 12,2 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 36,5 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 7,8 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 980 mm |
| Pakendi sügavus | 588 mm |
| Pakendi kõrgus | 401 mm |
| Pakendi kaal | 17,2 kg |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 56,72 W |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Muud funktsioonid | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Picture-by-Picture (PbP) | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |