Tootja: ASUS
Mudel: 90LM02J0-B01370
EAN: 0889349388945
ASUS PG248Q. Ekraani diagonaal: 61 cm (24"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LED, 3D-ühilduvus, Reaktsiooniaeg: 1 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 170°, Vaatenurk, vertikaalne: 160°. VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS ROG SWIFT PG248Q | €653.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 61 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | TN |
| Ekraani heledus (tavaline) | 350 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 170 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 160 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| 3D-ühilduvus | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, CU, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, PSE, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), RCM, TUV Flicker-free , eStandby, TUV Low Blue Light |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 12 cm |
| Pöörlemistelg | |
| Pöörlemisnurk | 0 - 90 ° |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -60 - 60 ° |
| Kaldenurk | -5 - 22 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Pesad & liidesed | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| DVI-port | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 561,6 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 237,9 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 538,2 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 6,6 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 56,2 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 7 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 33 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,34 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 735 mm |
| Pakendi sügavus | 280 mm |
| Pakendi kõrgus | 415 mm |
| Pakendi kaal | 9,5 kg |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 65 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,5 W |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Muud funktsioonid | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| NVIDIA 3D Vision 2 | |
| Energiatõhususe klass (vana) | B |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |