Mudel: CQ27G2U/BK
EAN: 4038986187114
AOC G2 CQ27G2U/BK on kumer VA paneeliga LED arvutimonitor, millel on diagonaaliks 68,6 cm (27 tolli) ning Quad HD resolutsioon 2560 x 1440 pikslit. 1 ms reaktsiooniaja ja 144 Hz värskendussagedusega tagab see monitor sujuva pildi nii mängufännidele kui ka teistele visuaalset nõudvat tööd tegevatele professionaalidele. Raamivaba disain ja kaardus ekraan tagavad täieliku mänguelamuse ning W-LED tagantvalgustus teeb pikad mängusessioonid silmadele mugavaks.
Monitoril on VESA kinnitus, mis võimaldab seda hõlpsasti kinnitada seina või muule pinnale. Reguleerimisvõimalused hõlmavad kõrguse, kallutuse ja pööramisnurgaga võimaldades veelgi enam kohandada, et tagada ergonoomiline asend. Lisaks on monitoril ka sisseehitatud kõlarid 2W RMS võimsusega, mille abil saate nautida audio esitlust ilma väliste kõlariteta.
Ühenduvus on mitmekülgne HDMI, DisplayPort- ja nelja USB 3.2 Gen 1 portiga ning monitor toetab ka AMD FreeSync-tehnoloogiat, mis tagab visuaalse tõrgeteta kogemuse. Kogu pakett jõuab teieni kaasas olevate HDMI- ja DisplayPort-kaablitega ning kaabelsahtel tagab juhtmete korrashoiu ja korraliku väljanägemise. Monitoril on A-energiaklass ning selle võimsustarve on tüüpiliselt 28 W. Eraldi müüakse ka seda imekaunist monitori kaitseümbrist, mis mitte ainult ei taga kaitset monitorile, vaid ka sisaldab stiilseid disainielemente.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
www.tet.lv |
Monitors AOC CQ27G2U/BK 27" | €306.00 |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync liik | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync värskendussageduse ulatus | 48 - 144 Hz |
| Kiirlaadimine | |
| VESA Adaptive Sync tugi | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Low Blue Light tehnoloogia | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Quad HD |
| Paneeli tüüp | VA |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Ekraani kuju | Kumer |
| Ekraani kumeruse hinnang | 1500R |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 2560 x 1440 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 80000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,275 x 0,275 mm |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 30 - 160 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 50 - 146 Hz |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 59,7 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 33,6 cm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 68,6 cm |
| Pinna kõvadus | 3H |
| Värvisügavus | 8 bitti |
| RGB-värviruum | sRGB |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 120 protsenti |
| NTSC ulatus (tavaline) | 85 protsenti |
| Adobe RGB katvus | 89 protsenti |
| Ekraani kumerus | 150 cm |
| 3D-ühilduvus | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 4 |
| DVI-port | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Audiosisend | |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Mikrofonisisend | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must, Punane |
| Ilma raamita disain | |
| Esiraami värv | Must/punane |
| Kokkupandav statiiv | |
| Raskemetallivaba | Hg (elavhõbe) |
| Sertifikaat | ISO 9241-307 |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 2 W |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 13 cm |
| Pöörlemistelg | |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -32 - 32 ° |
| Kaldenurk | -5 - 23 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | DisplayPort, HDMI |
| DisplayPort kaabli pikkus | 1,8 m |
| HDMI-kaabli pikkus | 1,8 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 612,4 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 227,4 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 528,6 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 5,4 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 61,2 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 7,32 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 36,7 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 4,1 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 686 mm |
| Pakendi sügavus | 214 mm |
| Pakendi kõrgus | 523 mm |
| Pakendi kaal | 7,8 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 32 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 28 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,3 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |