Tootja: AOC
Mudel: 22B2DA
EAN: 4038986128346
AOC B2 22B2DA LED ekraan on kõrge kvaliteediga arvutimonitor, mis pakub meeldivat vaatamiskogemust. Selle 1920 x 1080 pikslilahutuse ja 54,6 cm (21,5-tollise) diagonaaliga tagab see monitor teravad ja selged pildid elutruude värvidega, mis muudab selle ideaalseks valikuks nii mängimiseks kui ka töötamiseks.
VA-paneeli tüübi ja W-LED taustavalgustuse abil pakub see monitor värvilist ja energiatõhusat kuvamist, mis sobib suurepäraselt neile, kes soovivad tasakaalu jõudluse ja energiatarbimise vahel.
AOC B2 22B2DA LED ekraanil on sisseehitatud kõlarisüsteem, mis võimaldab nautida kaasahaaravat helisisu ilma lisakõlaritesse investeerimata. Tänu 178-kraadisele horisontaalsele ja vertikaalsele vaatenurgale tagab see monitor mugava vaatamiskogemuse peaaegu igast vaatenurgast.
Selle monitori muud funktsioonid hõlmavad vaid 4-ms reageerimisaega, mis muudab selle ideaalseks kiirelt liikuvate stseenide jaoks, samuti mitmeid porte ja liideseid, sealhulgas HDMI, DVI ja VGA, mis tagavad sujuva ühenduvuse teiste seadmetega.
Olenemata sellest, kas olete mängur, loominguline professionaal või otsite lihtsalt kvaliteetset arvutimonitori, siis AOC B2 22B2DA LED ekraan on suurepärane valik, mis pakub erakordset jõudlust taskukohase hinnaga.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Monitors AOC 22B2DA 21.5'' | €108.00 |
|
mts.ee |
AOC B2 22B2DA LED display 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 pikslit Full HD Must | €174.07 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 54,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | VA |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Ekraani pind | Matt |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 768 (WXGA), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Toetatud videorežiimid | 720p, 768p, 1080p |
| Kuvasuhe | 4:3, 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 20000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,248 x 0,248 mm |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 30 - 83 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 50 - 76 Hz |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 47,7 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 26,8 cm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 54,6 cm |
| Pinna kõvadus | 3H |
| Värvisügavus | 8 bitti |
| RGB-värviruum | sRGB |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 98 protsenti |
| NTSC ulatus (tavaline) | 73 protsenti |
| Adobe RGB katvus | 77 protsenti |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Kiirlaadimine | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Low Blue Light tehnoloogia | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DVI-port | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Audiosisend | |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| DC-pistik | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kodu |
| Toote värv | Must |
| Ilma raamita disain | |
| Esiraami värv | Must |
| Kokkupandav statiiv | |
| Hoidja värv | Must |
| Raskemetallivaba | Hg (elavhõbe) |
| Sertifikaat | True |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 2 W |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Pöörlemistelg | |
| Kaldenurk | -5 - 21,5 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Lihtsustatud hiina keel, Traditsiooniline hiina keel, Horvaatia, Tšehhi keel, Saksa keel, Hollandi, Inglise keel, Hispaania, Soome, Prantsuse keel, Itaalia, Jaapani keel, Korea keel, Poola, Portugali, Vene keel, Rootsi, Türgi keel, Ukraina keel |
| OSD-keelte arv | 16 |
| Isehäälestuv | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI |
| Toiteadapter kuulub komplekti | |
| HDMI-kaabli pikkus | 1,8 m |
| Toitekaabli pikkus | 1,8 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 492,8 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 162,9 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 388,1 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 2,1 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 49,3 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 3,62 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 29,3 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 550 mm |
| Pakendi sügavus | 120 mm |
| Pakendi kõrgus | 370 mm |
| Pakendi kaal | 3,5 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 16 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 20 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,3 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Väline toiteadapter | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, ENERGY STAR |
| Muud funktsioonid | |
| Välise viimistluse tüüp | Tekstuuriga |
| Taaskasutatav pakendi materjal | 100 protsenti |
| Valgusefektid | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |