Tootja: AOC
Mudel: AG254FG
EAN: 4038986149945
AOC AG254FG arvutimonitor on 62,2 cm (24,5") Full HD ekraan, mis on loodud gamereile ja professionaalidele, kes nõuavad erakordset visuaalset selgust ja kiirust. Tänu 1920 x 1080 pikslilahutusele, LED-tehnoloogiale ja 1 ms reaktsiooniajale pakub see monitor kiiretempolistele mängudele ja nõudlikele professionaalsetele rakendustele ülimat kiirust ja selgust. Peegeldumisvastane pind vähendab peegeldusi ja tagab mugava vaatamiskogemuse.
AOC AG254FG ekraanil on elegantsed ergonoomilised disainilahendused, mille kõrguse reguleeritav alus võimaldab kasutajatel kohandada ekraani kõrgust vastavalt soovitud vaatenurgale. VESA paigaldusvalik võimaldab monitori hõlpsasti paigaldada seina või aluse külge. Ekraani raamita disain tagab kaasaegse välimuse, mis sobitub sujuvalt igasse töökohta või mänguseadesse.
Lisaks uskumatutele visuaalsetele võimetele on AOC AG254FG varustatud mitme praktilise funktsiooniga. Sisseehitatud USB-pistikupesade abil saate ühendada mitu seadet, samal ajal kui sisseehitatud kõlarid pakuvad mugavat viisi heli nautimiseks ilma lisaseadmeteta. HDMI- ja DisplayPort-ühendusseadmed tagavad selle monitori hõlpsa ühendamise arvuti või mängukonsooliga, tagades maksimaalse paindlikkuse.
AOC AG254FG on kavandatud energiakasutuse säästmiseks, tarbides tavakasutuses vaid 38 vatti. Pakendis on kaasas välised toiteadapterid, mis vähendavad veelgi energiatarbimist, samal ajal maksimeerides mugavust. Tänu muljetavaldavatele funktsioonidele ja ülihea jõudlusele on AOC AG254FG suurepärane valik neile, kes nõuavad oma ekraanidelt parimat.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
AOC AG254FG PC lamekuvar 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 pikslit Full HD LED Must, Punane | €1215.36 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 62,2 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 400 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Ekraani pind | Matt |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Kuvasuhe | 4:3, 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 360 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,283 x 0,283 mm |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 30 - 280 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 48 - 240 Hz |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 54,3 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 30,3 cm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 62,2 cm |
| HDR-toega | |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 400 |
| Pinna kõvadus | 3H |
| Värvisügavus | 8 bitti |
| RGB-värviruum | Adobe RGB |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 110 protsenti |
| NTSC ulatus (tavaline) | 94 protsenti |
| Adobe RGB katvus | 110 protsenti |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| NVIDIA G-SYNC liik | G-SYNC |
| AMD FreeSync värskendussageduse ulatus | 1 - 360 Hz |
| Kiirlaadimine | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Low Blue Light tehnoloogia | |
| Mängurežiim | |
| Projektsioonifunktsioon | Logo |
| Kaubamärgispetsiifilised omadused | True |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 4 |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Mikrofonisisend | |
| HDCP versioon | 2.2 |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Ilma raamita disain | |
| Esiraami värv | Must |
| Kokkupandav statiiv | |
| Hoidja värv | Must |
| Sertifikaat | ISO |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 5 W |
| Audio dekoodrid | DTS |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 13 cm |
| Pöörlemistelg | |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -30 - 30 ° |
| Kaldenurk | -3 - 21 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Lihtsustatud hiina keel, Traditsiooniline hiina keel, Horvaatia, Tšehhi keel, Saksa keel, Hollandi, Inglise keel, Hispaania, Soome, Prantsuse keel, Itaalia, Jaapani keel, Korea keel, Poola, Portugali, Vene keel, Rootsi, Türgi keel, Ukraina keel |
| OSD-keelte arv | 19 |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC, HDMI |
| Toiteadapter kuulub komplekti | |
| Kaasas päikesevari | |
| Audio kaabli pikkus | 1,8 m |
| DisplayPort kaabli pikkus | 1,8 m |
| HDMI-kaabli pikkus | 1,8 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 556,6 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 308,2 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 6,36 kg |
| Sügavus (ilma aluseta) | 7,24 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 33,5 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 690 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 652 mm |
| Pakendi kaal | 11,5 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 38 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 100 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Väline toiteadapter | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 55 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 85 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 93 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 5000 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 12192 m |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | WEEE |
| Muud funktsioonid | |
| Värvihaare DCI-P3 | 86 protsenti |
| Välise viimistluse tüüp | Matt |
| Valgusefektid | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |