Tootja: AG Neovo
Mudel: X15E00A1E0100
EAN: 0190695001663
AG Neovo X-15E. Ekraani diagonaal: 38,1 cm (15"), Ekraani resolutsioon: 1024 x 768 pikslit, HD tüüp: XGA, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 3 ms, Loomulik kuvasuhe: 4:3, Vaatenurk, horisontaalne: 176°, Vaatenurk, vertikaalne: 176°. Sisseehitatud kõlar(id). VESA paigaldamine. Toote värv: Valge
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 38,1 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1024 x 768 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 4:3 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | XGA |
| Paneeli tüüp | VA |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 3 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1024 x 768 (XGA) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 2000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 176 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 176 ° |
| Ekraani värvide arv | 16.2 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,297 x 0,297 mm |
| Digitaalne horisontaalne sagedus | 24 - 83 kHz |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 50 - 75 Hz |
| Pinna kõvadus | 9H |
| RGB-värviruum | NTSC |
| NTSC ulatus (tavaline) | 72 protsenti |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| DVI-port | |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2a |
| Audiosisend | |
| DC-pistik | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Tööstuslik |
| Toote värv | Valge |
| Korpuse materjal | Metall |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kaldenurk | 0 - 20 ° |
| Pildi kuvamine pildis | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, Audio (3.5mm), VGA |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 380 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 155 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 359 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 4,6 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 38 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 5,35 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 31,5 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 4,2 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 470 mm |
| Pakendi sügavus | 199 mm |
| Pakendi kõrgus | 460 mm |
| Pakendi kaal | 5,8 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 11 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 18 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Muud funktsioonid | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, Low Voltage Directive (LVD), WEEE, CE, REACH |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |