Tootja: AG Neovo
Mudel: DW3401
EAN: 4710739597714
AG Neovo DW3401. Ekraani diagonaal: 86,4 cm (34"), Ekraani resolutsioon: 3440 x 1440 pikslit, HD tüüp: UltraWide Quad HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 5 ms, Loomulik kuvasuhe: 21:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.easynotebooks.de |
AG Neovo DW3401, 86,4 cm (34"), 3440 x 1440 Pixel, UltraWide Quad HD, LED, 5 ms, Schwarz | €619.97 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| VESA Adaptive Sync tugi | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Low Blue Light tehnoloogia | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 86,4 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3440 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 21:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | UltraWide Quad HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 350 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,233 x 0,233 mm |
| Digitaalne horisontaalne sagedus | 30 - 112 kHz |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 50 - 76 Hz |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 87 cm |
| HDR-toega | |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Ähmasuse määr | 25 protsenti |
| Pinna kõvadus | 3H |
| RGB-värviruum | DCI-P3 |
| Värvigamma | 100 protsenti |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 130 protsenti |
| NTSC ulatus (tavaline) | 110 protsenti |
| Adobe RGB katvus | 110 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB ülesvoolupordi tüüp | USB tüüp-C |
| Ülesvooluportide arv | 1 |
| C-liiki USB ülesvooluportide arv | 1 |
| USB Power Delivery | |
| USB Power Delivery kuni | 65 W |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 1.4/2.0 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| AC (toide) sisend | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Fototöötlus |
| Toote värv | Must |
| Ilma raamita disain | |
| Esiraami värv | Must |
| Kokkupandav statiiv | |
| Hoidja värv | Must |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 12 cm |
| Pöörlemistelg | |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | 0 - 30 ° |
| Kaldenurk | -5 - 15 ° |
| Pildi kuvamine pildis | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, HDMI, USB tüüp-C |
| Kaasas kruvid | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 817 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 218,8 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 560,6 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 11,1 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 817 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 59,8 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 362,5 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 7,6 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 960 mm |
| Pakendi sügavus | 218 mm |
| Pakendi kõrgus | 505 mm |
| Pakendi kaal | 14,5 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Garantiikaart | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 31 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 62 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 31 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendvool | 2.5 A |
| Toite tüüp | Sisemodem |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, Low Voltage Directive (LVD), REACH, RoHS, WEEE |
| Muud funktsioonid | |
| Picture-by-Picture (PbP) | |
| Delta E | 2 |