Tootja: Acer
Mudel: UM.CX3EE.P01
EAN: 4710886257981
Acer XR343CKP. Ekraani diagonaal: 86,4 cm (34"), Ekraani resolutsioon: 3440 x 1440 pikslit, HD tüüp: UltraWide Quad HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 1 ms, Loomulik kuvasuhe: 21:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 86,4 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3440 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 21:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | UltraWide Quad HD |
| Ekraani heledus (tavaline) | 550 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Ekraani kuju | Kumer |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 180 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Toimimine | |
| AMD FreeSync | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 7 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 13 cm |
| Kaldenurk | -5 - 35 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Pesad & liidesed | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 2 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 815 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 309 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 604 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 8,6 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 81,5 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 12,1 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 36 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 5,6 kg |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 65 W |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |