Tootja: Acer
Mudel: UM.QR0EE.015
EAN: 4710180501575
Acer R240Y. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Reaktsiooniaeg: 1 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. VESA paigaldamine. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| VESA Adaptive Sync tugi | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| 3D-ühilduvus | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaldenurk | -5 - 23 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Pesad & liidesed | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal (koos jalaga) | 2,93 kg |
| Kaal (ilma aluseta) | 2,53 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 18 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 18 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,3 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,2 W |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |