Tootja: Acer
Mudel: UM.JX1EE.001
EAN: 4713392371325
Acer Predator XB321HK. Ekraani diagonaal: 81,3 cm (32"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: LED. Ekraan: LED. Reaktsiooniaeg: 4 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9. Sisseehitatud kõlar(id). Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 81,3 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 350 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3840 x 2160 |
| Toetatud videorežiimid | 2160p |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 100000000:1 |
| Ekraani värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| 3D-ühilduvus | |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | ENERGY STAR 6.0 |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Pesad & liidesed | |
| DVI-port | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, USB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal (koos jalaga) | 11,3 kg |
| Ergonoomika | |
| Kaabliluku pesa | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 12 cm |
| Kaldenurk | -5 - 25 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 56 W |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraan | LED |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |