Tootja: Acer
Mudel: UM.MC7EE.S01
EAN: 4710886677406
Acer Predator CG437KSbmiipuzx on suurepärane valik neile, kes otsivad kvaliteetset mängumonitori. Ekraani diagonaal on 108 cm (42,5 tolli) ning resolutsioon 3840 x 2160 pikslit, tagades üliefektiivse graafika ja teravuse. Monitori VA paneeli tehnoloogia tagab suurepärase värvide täpsuse ja kontrasti suhtega 4000:1, mis muudab mängu veelgi realistlikumaks. Reaktsiooniaeg on kiire – vaid 1 millisekund.
Lisaks on monitoril HDR 1000 funktsioon, mis tagab erksad värvid ja suurepärased kontrastid. Sisseehitatud USB-võrku saab kasutada erinevate seadmete ühendamiseks eraldi. Monitoril on sisseehitatud kõlarid, mis tagavad optimaalse heli ning pole vaja lisakõlareid kasutada.
Monitori kaal koos jalaga on 18,6 kg ja mõõtmed 978,7 x 672 x 264,3 mm. Monitori ühendamiseks on olemas kaks HDMI porti ning üks DisplayPort port. Samuti on monitoril ehitatud KVM-lüliti, mis annab rohkem paindlikkust erinevate seadmete ühendamisel. Monitor on VESA-kinnitusega ning monitorile on olemas ka cable lock slot, millega saab vältida vargust.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Acer Predator CG437KS, gaming monitor - 43 LED - HDMI 2.1, NVIDIA | €1179.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 108 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Paneeli tüüp | VA |
| Ekraani heledus (tavaline) | 750 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3840 x 2160 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 4000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 100000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Pikslitihedus | 0,245 x 0,245 mm |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 94,1 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 52,9 cm |
| HDR-toega | |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range (HDR) 1000 |
| Pinna kõvadus | 3H |
| Värvisügavus | 8 bitti |
| RGB-värviruum | DCI-P3 |
| Värvigamma | 90 protsenti |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| NVIDIA G-SYNC liik | G-SYNC Compatible |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB ülesvoolupordi tüüp | USB Type-B |
| B-liiki USB ülesvooluportide arv | 2 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 5 |
| USB C-tüüpi allavooluportide arv | 1 |
| USB Power Delivery kuni | 30 W |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Sisseehitatud KVM-lüliti | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 10 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 200 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 978,7 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 264,3 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 672 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 18,6 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 135 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 193 kWh |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 320 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |