Tootja: Acer
Mudel: UM.QV3EE.001
EAN: 4710886930464
Acer Nitro VG243Y. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 1 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Acer Nitro VG3 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikslit Full HD LED Must | €178.94 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 60,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (maks) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 100000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Reageerimise aeg (min) | 1 ms |
| Pikslitihedus | 0,27 x 0,27 mm |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 30 - 85 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 50 - 76 Hz |
| Värvisügavus | 6 bitti |
| NTSC ulatus (tavaline) | 72 protsenti |
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| AMD FreeSync | Jah |
| AMD FreeSync liik | FreeSync |
| VESA Adaptive Sync tugi | Ei |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Ei |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI | Jah |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Kõrvaklapi väljund | Ei |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 540 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 221,2 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 422,8 mm |
| Laius (ilma aluseta) | 402 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 34,4 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 316,5 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 2,23 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatõhususe klass (HDR) | Ei ole saadaval |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 18 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 20 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |