Tootja: Acer
Mudel: UM.HV0EE.S01
EAN: 4710180695250
See 27-tolline Acer NITRO VG0 VG270 arvuti monitor pakub täis HD kuvamist ja LED-tehnoloogiat. Tänu ekraani resolutsioonile 1920 x 1080 ja reaktsiooniajale 2 ms on teil selge ja kiire visuaalne kogemus. Monitori IPS paneeli tüüp ja 178-kraadised vaatenurgad nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt pakuvad suurepärast vaatamismugavust olenemata sellest, kus toolid.
Nitro VG0 VG270 monitoril on must viimistlus ja see on suunatud mängijate turule, muutes selle suurepäraseks valikuks mängijatele. Sisseehitatud kõlaritega, millel on kokku RMS-nimivõimsus 4 W. See monitor sobib ka AMD FreeSync'ga, tagades ekraani ja graafikakaardi sünkroniseerimise, et saaksite nautida sujuvat ja ühtlast mängukogemust.
Nitro VG0 VG270 on varustatud mitme ergonoomilise funktsiooniga, nagu kalde reguleerimine, VESA paigaldusliidesed ja kaabliluku pesa tüüp. Selle pakend sisaldab vajalikke kaableid, nagu AC- ja DisplayPort-kaablid.
Kui otsite monitori tipptasemel omadustega, on Acer Nitro VG0 VG270 suurepärane valik. Selle värisevaba tehnoloogia, madala sinise valguse tehnoloogia ja VESA Adaptive Sync tugi tagavad silmade kaitse ja mugava vaatamiskogemuse. Nitro VG0 VG270 on siiski energiasäästlik, pakkudes A-st kuni G-ni ulatuvat energiatõhususe skaalat, mille energiaefektiivsuse klass on F (SDR).
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Acer 27" LED - Nitro VG270Sbmiipx | €219.95 |
|
www.pc21.fr |
Acer NITRO VG0 VG270 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pikslit Full HD LED Must | €325.11 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| VESA Adaptive Sync tugi | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Low Blue Light tehnoloogia | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 2 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 100000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,311 x 0,311 mm |
| Pikslite tihedus | 82 punkti tolli kohta |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| DVI-port | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaldenurk | -5 - 20 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, DisplayPort |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 614 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 240 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 475 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 5,41 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 61,4 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 6,6 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 36,7 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 4,97 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 26 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 26 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |