Tootja: Acer
Mudel: UM.HQ1EE.001
EAN: 4710180388770
Acer NITRO QG1 QG271bii 27-tolline täis-HD mängumonitor on mitmekülgne täiendus igale mänguri seadistusele. Kiire 1 ms reageerimisaeg ja 75 Hz maksimaalne värskendussagedus tagavad sujuva ja vedela mängukogemuse ilma viivituseta ega ekraanirebenemiseta. Täis-HD eraldusvõime ja 16:9 kuvasuhe pakuvad teravaid ja selgeid visuaale, mis toovad mängu ellu.
Sellel monitoril on TFT paneeli tüüp koos LED-taustavalgustuse ja 300 cd/m² heledusega, pakkudes rikkalikke ja säravaid värve ning sügavaid musti toone veelgi kaasahaaravamaks mängukogemuseks. Kuval on lai 178° vaatenurk nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt, tagades selge ja kergesti nähtava pildi praktiliselt igast vaatenurgast.
Mõeldud mänguritele, sellel on elegantne ja stiilne must viimistlus ning lamedas ekraanis kuju, mis on ideaalne peegelduste vähendamiseks. Monitori saab kallutada vahemikus -5° kuni 20° optimaalseks vaatamismugavuseks ja sellel on VESA kinnitus, mis lihtsustab seina või aluse paigaldamist. Paneelil on kaasas HDMI- ja VGA-kaablid ning kaks HDMI- ja üks VGA-port.
Võimsustarbimine vaid 24 W tavakasutuse ajal ja energiatõhususe reiting F, teeb Acer NITRO QG1 QG271bii ökosõbralikuks täienduseks teie mänguseadistusele. See on varustatud ka muude funktsioonidega nagu tugi AMD FreeSync ja VESA Adaptive Sync, muutes selle erakordseks valikuks mänguritele, kes soovivad oma mängukogemust viia järgmisele tasemele.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | TFT-ekraan |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 300 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 100000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,311 x 0,311 mm |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 30 - 85 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 56 - 76 Hz |
| Toimimine | |
| AMD FreeSync | |
| VESA Adaptive Sync tugi | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaldenurk | -5 - 20 ° |
| Kalde reguleerimine | |
| Pesad & liidesed | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI, VGA |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 614 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 240 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 454 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 5,1 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 61,4 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 6,6 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 36,7 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 4,7 kg |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 26 kWh |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 24 W |
| AC-sisendpinge | 120 - 230 V |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Muud funktsioonid | |
| Sisse/välja lüliti | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |