Tootja: Acer
Mudel: UM.JB6EE.005
EAN: 4053162589339
Acer B6 B326HKymjdpphz. Ekraani diagonaal: 81,3 cm (32"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: LED. Ekraan: LED. Ekraani pind: Matt, Reaktsiooniaeg: 6 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA paigaldamine. Toote värv: Must, Hall
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ACER B6 SERIES B326HKYMJDPPHZ | €657.74 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 81,3 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani heledus (tavaline) | 350 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Ekraani pind | Matt |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3840 x 2160 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 100000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Pikslitihedus | 0,184 x 0,184 mm |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 70,8 cm |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 39,9 cm |
| Digitaalne horisontaalne sagedus | 32 - 88 kHz |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 24 - 75 Hz |
| RGB-värviruum | sRGB |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ülesvooluportide arv | 1 |
| USB A-tüüpi allavooluportide arv | 4 |
| DVI-port | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Mini DisplayPort arv | 1 |
| DC-pistik | |
| MHL-liides | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Toote värv | Must, Hall |
| Sertifikaat | CE, GS, ISO 9241 - 307, TCO6.0, Energy Star |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 15 cm |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -60 - 60 ° |
| Kaldenurk | -5 - 25 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Isehäälestuv | |
| LED-indikaatorid | Võimsus |
| Kalde reguleerimine | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 738 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 473 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 473,4 mm |
| Laius (ilma aluseta) | 73,8 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 2,5 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 12 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 835 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 710 mm |
| Pakendi kaal | 15,3 kg |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Ethernet LAN | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 64 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,32 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,32 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Aastane energiakulu | 93 kWh |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraan | LED |
| Sisse/välja lüliti | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 30000 h |
| Energiatõhususe klass (vana) | C |
| Kõhn klient | |
| Installitud kõhn klient | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |