| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Toshiba P300 2Tb (Bulk) | €69.95 |
|
www.pc21.fr |
TOSHIBA P300 HIGH-PERFORMANCE HD 2TB3.5IN SATA | €77.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 2000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Mäluseadme puhvri suurus | 64 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Keskmine latentsusaeg | 4,17 ms |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,6 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kaal | 680 g |
| Pakendi andmed | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 6,4 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 6,4 W |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 0,67 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 1,04 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 70 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 350 G |