Tootja: StarTech.com
Mudel: SSPMSUDWM
EAN: 0065030882323
StarTech.com SSPMSUDWM. Kaal: 184 g, Laius: 60 mm, Sügavus: 120 mm. Pakendi laius: 125 mm, Pakendi sügavus: 225 mm, Pakendi kõrgus: 10 mm. Põhikasti (välimise) laius: 305 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 235 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 235 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 184 g |
| Laius | 60 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 3 mm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 305 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 235 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 235 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 50 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Materjal | Teras |
| Toote värv | Must |
| Ühilduvus | DK30C2DPEP, DK30C2DPEPUE, DK30C2DPPD, DK30C2DPPDUE, TB3CDK2DP, TB3CDK2DPUE, HB31C3A1CS, HB31C4AS, HB31C2A1CGS |
| Pakendi andmed | |
| Kaasas kruvid | |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 200 g |