Tootja: Samsung
Mudel: M471A1K43CB1-CTD
EAN: 4260580370849
Samsung M471A1K43CB1-CTD. Komponent: Sülearvuti, Sisemälu: 8 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 8 GB, Sisemälu tüüp: DDR4, Mälu taktsagedus: 2666 MHz, Mälu kujutegur: 260-pin SO-DIMM, CAS-latentsusaeg: 19, Toote värv: Must, Roheline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung M471A1K43CB1-CTD mälumoodul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2666 MHz | €48.86 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhverdatud mälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| Sisemälu | 8 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 8 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mälu taktsagedus | 2666 MHz |
| Komponent | Sülearvuti |
| Mälu kujutegur | 260-pin SO-DIMM |
| CAS-latentsusaeg | 19 |
| Mälu pingerida | 1 |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Mooduli konfiguratsioon | 1024M x 64 |
| Toote värv | Must, Roheline |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,6 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |