Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 5,91 kg |
| Laius | 263 mm |
| Sügavus | 243 mm |
| Kõrgus | 229 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 192 kg |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 1168,4 - 2286 mm |
| Toote värv | Must |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 200 x 200 mm |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | -5 - 20 ° |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 333,5 mm |
| Pakendi sügavus | 273,1 mm |
| Pakendi kõrgus | 336,6 mm |
| Pakendi kaal | 6,14 kg |