| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.easynotebooks.de |
HP Thin Client-Montagehalterung, 25,5 kg, Schwarz | €116.46 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 330 mm |
| Sügavus | 230 mm |
| Kõrgus | 88,9 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Toote värv | Must |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 25,5 kg |
| Ühilduvus | HP t420 Thin Client, HP t520 Thin Client, HP t530 Thin Client, HP t620 Thin Client (NOTE: does not support t620 PLUS models), HP t630 |
| VESA paigaldamine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 350 mm |
| Pakendi sügavus | 350 mm |
| Pakendi kõrgus | 110 mm |