Tootja: Thule
Mudel: 3204039
EAN: 0085854245197
Thule Crossover 2 C2S-30 Forest Night. Pagasi liik: Pöörlev, Toote peamine värv: Roheline, Värvi nimi: Forest Night. Mahutavus: 110 l, Suurus: 76,2 cm (30"), Reisikoti laius: 52 cm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Thule 4039 Crossover 2 Spinner C2S-30 Forest Night | €349.34 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pagasi liik | Pöörlev |
| Toote peamine värv | Roheline |
| Värvi nimi | Forest Night |
| Koti suurus | Suur |
| Suurendatav | |
| Materjal | Nailon |
| Rattad | |
| Rataste arv | 4 ratas(ad) |
| Ratta liik | Ketrusratas |
| Lukustuse liik | TSA võtmega lukk |
| Travel Sentry poolt heakskiidetud lukk (lukud) | |
| Väljatõmmatav käepide | |
| Kandesangad | |
| Esitaskute arv | 1 |
| Sisemine tasku | |
| Aadressi silt | |
| Sisetasku tüüp | Võrktasku |
| Sisemise tasku sulgemise tüüp | Lukk |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Välistasku | Eesmine tasku, Ülemine tasku |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Mahutavus | 110 l |
| Suurus | 76,2 cm |
| Reisikoti laius | 52 cm |
| Reisikoti sügavus | 36 cm |
| Reisikoti kõrgus | 76 cm |
| Reisikoti kaal | 5,38 kg |