Tootja: Thule
Mudel: 3204033
EAN: 0085854245135
Thule Crossover 2 C2S-22 Forest Night. Pagasi liik: Pöörlev, Toote peamine värv: Roheline, Värvi nimi: Forest Night. Mahutavus: 35 l, Reisikoti laius: 35 cm, Reisikoti sügavus: 23 cm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Pagasi liik | Pöörlev |
| Toote peamine värv | Roheline |
| Värvi nimi | Forest Night |
| Suurendatav | |
| Materjal | Nailon |
| Rattad | |
| Rataste arv | 4 ratas(ad) |
| Ratta liik | Ketrusratas |
| Lukustuse liik | TSA võtmega lukk |
| Travel Sentry poolt heakskiidetud lukk (lukud) | |
| Kandesangad | |
| Väljatõmmatav käepide | |
| Esitaskute arv | 1 |
| Sisetasku tüüp | Võrktasku |
| Sisemise tasku sulgemise tüüp | Lukk |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Välistasku | Eesmine tasku, Ülemine tasku |
| Sisemine tasku | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Mahutavus | 35 l |
| Reisikoti laius | 35 cm |
| Reisikoti sügavus | 23 cm |
| Reisikoti kõrgus | 55 cm |
| Reisikoti kaal | 3,45 kg |