| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Vertiv VRA6040 püstikutarvik Alusplaat | €382.65 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Alusplaat |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Ühilduvus | Vertiv VR3350, VR3357 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1200 mm |
| Kõrgus | 800 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 1163 mm |
| Pakendi sügavus | 114 mm |
| Pakendi kõrgus | 500 mm |
| Pakendi kaal | 10,6 kg |