| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Vertiv VRA6013 püstikutarvik Seadmekapi siin | €190.76 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Seadmekapi siin |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall |
| Paigaldusava kuju | Nelinurkne |
| Püstiku mahutavus | 42U |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 600 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Pakendi kaal | 9,07 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |