| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Vertiv VRA2013 püstikutarvik Paneel | €194.24 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Paneel |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 10 tk |
| Pakendi laius | 513 mm |
| Pakendi sügavus | 213 mm |
| Pakendi kõrgus | 208 mm |
| Pakendi kaal | 3 kg |