Tootja: Tripp Lite
Mudel: SRWO2UBRKT
EAN: 0037332262981
Tripp Lite SRWO2UBRKT. Tüüp: Seadmekapp, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Laius: 511,4 mm, Sügavus: 113,1 mm, Kõrgus: 546,1 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 581 mm, Pakendi sügavus: 631,8 mm. Põhikasti (välimise) laius: 616 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 650,9 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 600,1 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Tripp Lite SRWO2UBRKT püstikutarvik Seadmekapp | €378.09 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Seadmekapp |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 511,4 mm |
| Sügavus | 113,1 mm |
| Kõrgus | 546,1 mm |
| Kaal | 6,01 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 581 mm |
| Pakendi sügavus | 631,8 mm |
| Pakendi kõrgus | 196,8 mm |
| Pakendi kaal | 6,01 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332262988 |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | REACH, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 616 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 650,9 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 600,1 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 20 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 3 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 8517,79,0000 |