Tootja: Tripp Lite
Mudel: SRWF6U36
EAN: 0037332190642
Tripp Lite SRWF6U36. Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras, Maksimaalne kaal (mahutavus): 68 kg. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 650,2 mm, Sügavus: 292,1 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 812,8 mm, Pakendi sügavus: 1244,6 mm. Tooteid kaubaaluse kohta: 1 tk, Põhikasti (välimise) laius: 812,8 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 1244,6 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
EATON TRIPP LITE 6U WALL MOUNT RACK ENCLOSURE SERVER CABINET VERTICAL 36" DEEP | €532.96 |
|
intop.lt |
Žemo profilio serverio spinta SRWF6U36P | €701.88 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 650,2 mm |
| Sügavus | 292,1 mm |
| Kõrgus | 1092,2 mm |
| Kaal | 39,5 kg |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Püstiku mahutavus | 6U |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 68 kg |
| Sertifikaat | EIA-310-E |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Kaasas kruvid | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 812,8 mm |
| Pakendi sügavus | 1244,6 mm |
| Pakendi kõrgus | 457,2 mm |
| Pakendi kaal | 39,5 kg |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 1 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 812,8 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 1244,6 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 457,2 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 39,5 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 8517,79,0000 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |