Tootja: Tripp Lite
Mudel: SRCABLERING1U
EAN: 0037332140661
Tripp Lite SRCABLERING1U. Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 1U, Päritoluriik: Hiina. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 96,5 mm, Sügavus: 43,2 mm. Pakendi laius: 546,1 mm, Pakendi sügavus: 74,9 mm, Pakendi kõrgus: 139,7 mm. Põhikasti (välimise) laius: 555 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 374,9 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 534,9 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
EATON TRIPP LITE RACK ENCLOSURE CABINET HORIZONTAL CABLE RING FLEXIBLE 1URM | €44.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 96,5 mm |
| Sügavus | 43,2 mm |
| Kõrgus | 482,6 mm |
| Kaal | 340 g |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Päritoluriik | Hiina |
| Tehnilised andmed | |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332140668 |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 546,1 mm |
| Pakendi sügavus | 74,9 mm |
| Pakendi kõrgus | 139,7 mm |
| Pakendi kaal | 660 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 555 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 374,9 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 534,9 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 12 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |